Dobierz rozmiar roweru!!

Optymalny komfort i wydajność Twojego roweru zaczyna się od odpowiedniego dopasowania.

Właściwe dopasowanie zapewnia spersonalizowane wrażenia z jazdy, zwiększaja wydajność i niweluje dyskomfort. Zainwestuj w przyjemność i dobre samopoczucie podczas jazdy na rowerze, korzystając z profesjonalnych usług pasjonatów jazdy na rowerze – ekipy 2wheels.pl. Czyli nas 😉

Dopasowywanie roweru, to zasadniczy proces dostosowywania roweru do Twoich unikalnych preferencji i anatomii, aby zapewnić najwyższy komfort i wydajność. Profesjonalny montaż roweru minimalizuje ryzyko kontuzji i dyskomfort poprzez optymalizację każdego aspektu jazdy, od rozmiaru ramy po pozycję siodełka. Pożegnaj ból kolan, pleców, szyi lub ramion dzięki spersonalizowanej konfiguracji roweru.

Osiągnij idealne dopasowanie swojego roweru, zapewniając wygodną i bezpieczną jazdę dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Podaj nam dane zawarte w formularzu poniżej, a w miarę możliwości dopasujemy odpowiednią wielkość roweru oraz ustawienia poszczególnych komponentów do Twojej osoby, zależnie od tego, jakiego szukasz roweru i jakie masz preferencje.

Bike fitting

    Dane w centymetrach, tylko liczby

    Have a bike day