Odzież


Dla wielu z nas (tak, dla nas również) jazda na rowerze to nie tylko hobby, to styl życia. Jeżeli jazda na rowerze jest Twoją pasją, nie ważne czy na szosie, MTB, gravelu lub e-bike’u, w naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór funkcjonalnej odzieży rowerowej. Aby dobrze czuć się podczas jazdy na rowerze, odpowiednio dobrana odzież rowerowa to podstawa. Dlatego w naszym sklepie wciąż rozwijajmy bogatą ofertę, w której każdy kolarz znajdzie coś dla siebie. Przeciwdeszczowa kurtka rowerowa, koszulka kolarska na lato, a może specjalna odzież rowerowa na zimę? Wybieraj z pośród setek produktów i znajdź swój idealny strój na rower!

Odzież rowerowa na zimę, na lato, na każdą pogodę 

Jak znaleźć modny a zarazem funkcjonalny strój na rower? W naszym sklepie 2wheels.pl to proste dzięki szczegółowym opisom odzieży rowerowej. Łatwo znajdziesz strój na rower dla kobiety, mężczyzny czy dziecka, dobrany odpowiednio do warunków atmosferycznych jak wiatr, deszcz, upał lub mróz. Zaprojektowane z myślą o kolarzach i dobrze dobrane spodenki czy kurtka na rower zapewnią Ci komfort, wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Do tego zawsze wyglądaj modnie i podkreśl swój rowerowy styl. Wybieraj spośród bogatej gamy wyrazistych kolorów i wzorów naszej odzieży rowerowej.

Strój na rower dla najbardziej wymagających 

Szybkoschnące i oddychające materiały, elastyczność i dopasowanie, sportowy, funkcjonalny krój to podstawy które zapewnia nasza odzież rowerowa. Buty rowerowe SPD lub MTB, spodenki rowerowe z wkładką żelową, oddychająca koszulka rowerowa, rękawiczki na rower w naszym sklepie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających kolarzy. Strój na rower to również dopasowana bielizna rowerowa - bokserki, biustonosze, skarpety – zaprojektowane z myślą o rowerzystach. Lekkie materiały funkcjonalne gwarantują optymalną cyrkulację powietrza, suchość i komfort. Planując swój strój na rower warto pamiętać o odpowiednim nakryciu głowy pod kask rowerowy. Możesz wybierać między opaskami, czapkami i chustami pod kask rowerowy.

Zestawy odzieży rowerowej

Jeżeli szukasz gotowego, kolorystycznie i funkcjonalnie dobranego stroju na rower to dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz przygotowane zestawy odzieży rowerowej. Potrzebujesz tylko koszulki rowerowej i spodenek rowerowych? Znajdziesz je w naszych zestawach w korzystnej cenie. Chcesz wyposażyć się w strój na rower od A do Z? Wybierz zestaw na który składają się koszulka rowerowa, spodenki rowerowe z wkładką żelową, rękawiczki na rower, skarpety kolarskie i nakrycie głowy pod kask. Im większy zestaw rowerowy tym niższa cena! Sprawdź!
Używamy ciasteczek, dzięki którym wszystko działa jak należy!