Oświetlenie rowerowe

Jeśli poruszasz się rowerem po zmroku to według obowiązujących przepisów musisz zadbać o oświetlenie roweru. Każdy rower, niezależnie od swojej wielkości, powinien być wyposażony w przynajmniej dwa źródła światła. Z przodu konieczne jest jedno źródło światła o barwie białej lub jasnożółtej (selekcjonowanej).  Z tyłu wymagane jest jedno światło odblaskowe o barwie czerwonej o kształcie innym niż trójkąt.

Oświetlenie rowerowe w 2wheels.pl

W 2wheels.pl zależy nam na tym, abyś jeździł bezpiecznie, dlatego oferujemy Ci lampki do roweru przednie i tylnie oraz wszelkie akcesoria. Wśród dostępnych produktów znajdziesz zestawy lampek rowerowych oraz pojedyncze modele. Dostępne są lampki montowane na rowerze, ale także zakładane na głowę lub mocowane do kasku rowerowego. W naszej ofercie występują także uchwyty i paski służące do montażu i ładowarki do lampek ze wskaźnikiem ładowania.

Znajdź najlepsze produkty dla siebie w naszym sklepie online i wybierz oświetlenie oraz akcesoria, które pomogą Ci w bezpiecznej jeździe na rowerze.

-3%
96,90 
-4%
72,90 
-5%
62,90 
-5%
94,90 
-5%
189,90 
-6%
149,90 
-5%
142,41 
-5%
170,91 
Używamy ciasteczek, dzięki którym wszystko działa jak należy!