10 RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O GX EAGLE AXS

10 RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O GX EAGLE AXS

Czy zastanawiasz się nad przejściem na GX Eagle AXS?

Przedstawiamy GX Eagle AXS, przełom w zakresie trwałości i wydajności. Zaprojektowany, aby wytrzymać najcięższe warunki, system ten jest w pełni uszczelniony zgodnie z międzynarodowym standardem IPX7, co czyni go całkowicie wodoodpornym i pyłoszczelnym. Więc śmiało pokonuj błotniste szlaki, przeprawy przez strumienie i deszczowe przejażdżki, nie martwiąc się o uszkodzenie sprzętu. Dzięki GX Eagle AXS możesz skupić się na całodziennych przygodach, wiedząc, że Twój rower jest zbudowany tak, aby poradzić sobie ze wszystkim, co rzuci na niego Matka Natura. Nie pozwól, aby deszcz osłabił Twojego ducha i Twoją jazdę!

Czy zastanawiasz się nad przejściem na GX Eagle AXS? Rozumiemy, że prawdopodobnie masz jakieś pytania, więc pozwól nam zadać niektóre z nich

SZUKASZ PRZErzutki, która sprawdzi się w obronie i ataku?

Przedstawiamy SRAM GX Eagle AXS, najlepszą przerzutkę, która przenosi obronę i atak na zupełnie nowy poziom. Dzięki naszej rewolucyjnej konstrukcji sprzęgła przeciążeniowego Twoja przerzutka staje się swoim własnym ochroniarzem. Ma zdolność wyczuwania uderzenia i proaktywnej ochrony przed potencjalnymi szkodami. Dzięki szybkiemu odłączeniu napędu przerzutka może w ułamku sekundy wysunąć się z zagrożenia, zapewniając płynną jazdę. I równie szybko, jak unika niebezpieczeństwa, bez wysiłku powraca do swojej pierwotnej pozycji. Doświadcz niezrównanej trwałości i niezawodności dzięki SRAM GX Eagle AXS – ponieważ Twoja przerzutka zasługuje na to, aby być zarówno ofensywną siłą napędową, jak i tarczą obronną.

10 RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O GX EAGLE AXS, 2wheels.pl

KORZYSTASZ JUŻ Z EAGLE’a? TWÓJ ROWER JEST GOTOWY.

Jeśli masz już w swoim rowerze napęd Eagle uruchamiany linką, ten zestaw modernizacyjny to wszystko, czego potrzebujesz, aby przenieść swoje wrażenia z jazdy na wyższy poziom. Dzięki bezproblemowemu procesowi instalacji wystarczy usunąć obecną przerzutkę i manetkę i zastąpić je przerzutką z kontrolerem GX Eagle AXS. Połącz ze sobą te dwa elementy bez wysiłku i jesteś gotowy, aby wyruszyć na szlaki. Tym, co wyróżnia tę przerzutkę, jest możliwość dostosowania ustawień przerzutek do indywidualnego stylu jazdy. Dostosuj zmiany do swoich preferencji i ciesz się spersonalizowanymi wrażeniami jak nigdy dotąd. Doświadcz obrony i ataku jak nigdy dotąd dzięki SRAM GX Eagle AXS – przyszłość technologii rowerowej na wyciągnięcie ręki.

10 RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O GX EAGLE AXS, 2wheels.pl

ZMIENIAJ SWOJĄ DROGĘ, KIEDY CHCESZ.

Zaprojektowane z myślą o najwyższej kontroli i możliwościach adaptacji w każdym terenie. Dzięki GX Eagle AXS masz swobodę wyboru pomiędzy zmianą przełożeń MultiShift lub zmianą przełożeń jednym kliknięciem, w zależności od preferencji i potrzeb związanych z jazdą. Aby płynnie i stopniowo zmieniać biegi, wybierz opcję zmiany biegów jednym kliknięciem, która umożliwia precyzyjną zmianę jednego biegu na raz. Jeśli potrzebujesz szybkiej zmiany biegów, szczególnie podczas stromych podjazdów lub zgodności z rowerem elektrycznym, MultiShift będzie dla Ciebie rozwiązaniem. Z łatwością dostosuj liczbę przełożeń, które chcesz zmienić, za pomocą aplikacji AXS i po prostu przytrzymaj przycisk kontrolera, aby dokonać szybkiej i łatwej zmiany biegów. Doświadcz płynnej i bezproblemowej zmiany biegów dostosowanej do Twojego stylu jazdy dzięki GX Eagle AXS.

ZMIENIAJ SWOJĄ DROGĘ, KIEDY CHCESZ.

SPERSONALIZUJ FUNKCJE PRZYCISKU SHIFT.

Z łatwością dostosuj sposób zmiany biegów. Koniec z dostosowywaniem się do standardowych przypisań przycisków — uczyń go naprawdę swoim. Dzięki naszemu kontrolerowi AXS możesz na nowo zdefiniować sposób zmiany przełożeń w rowerze. Dodaj kontroler Reverb AXS, aby uzyskać wrażenia ze zmiany biegów w stylu Formuły 1, gdzie wybór biegu sterują zarówno lewą, jak i prawą manetką. Jeśli budujesz rower typu dropbar wyposażony w GX Eagle AXS, skorzystaj z pomocniczych przycisków manetki, takich jak Blip, MultiClics i Clics, aby przypisać im inne funkcje niż dźwignia, do której są podłączone. Nie martw się o skomplikowane konfiguracje – po prostu użyj aplikacji AXS, aby bez wysiłku zmienić przypisanie przycisków. Ponadto możesz cieszyć się wygodą bezprzewodowej zdalnej zmiany przełożeń, łącząc dowolny kontroler AXS z bezprzewodowymi znacznikami eTap AXS. Poczuj najwyższą swobodę i kontrolę nad procesem zmiany biegów.

10 RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O GX EAGLE AXS, 2wheels.pl

JEST GOTOWY NA E-MTB!

Zaprojektowany, aby sprostać mocy i wymaganiom roweru elektrycznego, JEST GOTOWY NA E-MTB! to idealny towarzysz przygód wymagających dużego momentu obrotowego. Dzięki możliwości wyłączenia funkcji Multishift za pośrednictwem aplikacji AXS, ta grupa sprzętowa bezproblemowo integruje się z rowerami elektrycznymi. Doświadcz płynnej i precyzyjnej zmiany przełożeń za pomocą jednego kliknięcia, zapewniając optymalną wydajność i chroniąc elementy układu napędowego przy dużej mocy wyjściowej. Przejedź więcej kilometrów na swoim napędzie, ciesząc się porywającą mocą rowerów elektrycznych.

10 RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O GX EAGLE AXS, 2wheels.pl

WIĘKSZY ZASIĘG, DŁUŻSZE JAZDY.

Dzięki naszym innowacyjnym kasetom 10-50T i 10-52T masz swobodę optymalizacji wyboru przełożenia zgodnie ze swoimi preferencjami. Dla tych, dla których trwałość i funkcjonalność są priorytetem, nasza kaseta 10-52 Eagle oferuje imponujący zakres przełożeń wynoszący 520%. Oznacza to, że możesz z łatwością pokonać nawet najbardziej wymagające podjazdy, mając jednocześnie wystarczającą liczbę przełożeń, aby utrzymać komfortową kadencję przez całą jazdę. Mając do dyspozycji szerszą gamę kaset, możesz elastycznie dostroić układ napędowy, wybierając idealną przednią zębatkę, która będzie pasować do Twojego stylu jazdy. To dostosowanie pozwala na bardziej wydajne i spersonalizowane wrażenia na szlakach, bez uszczerbku dla wydajności. Poczuj moc wyboru dzięki GX Eagle AXS i odblokuj nowe możliwości epickich przygód na dwóch kołach.

10 RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O GX EAGLE AXS, 2wheels.pl

Żywotność baterii

Dzięki niezrównanej żywotności baterii możesz jeździć pewnie i pokonywać dystans, nie martwiąc się o wyczerpanie się energii. Akumulatory AXS zaprojektowano tak, aby wystarczyły na imponujące 20 godzin jazdy – to wyczyn, którego nawet najbardziej doświadczeni kierowcy nie będą w stanie wyczerpać. Dla tych, którzy pragną jeszcze większej mocy, zapasowy akumulator AXS jest wygodnie kompaktowy, lekki (waży tylko 25 g) i łatwy do przenoszenia podczas przejażdżek. Ładowanie jest również proste i zajmuje zaledwie 45 minut za pomocą ładowarki USB. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, możesz szybko naładować akumulator. Dzięki GX Eagle AXS będziesz cieszyć się dłuższymi sesjami jazdy i bezproblemowymi podróżami, wiedząc, że Twoje źródło zasilania dotrzyma Ci tempa. Przygotuj się więc na niesamowitą przygodę rowerową bez żadnych ograniczeń.

WIĘKSZY ZASIĘG, DŁUŻSZE JAZDY.

Wybierz łopatkę

Przedstawiamy funkcję „Rocker Paddle” dla manetki GX Eagle AXS – zaprojektowaną, aby zapewnić Ci najwyższą kontrolę i personalizację. Poczuj bardziej tradycyjne wrażenia dzięki Rocker Paddle, oferującemu dwie łopatki do płynnej zmiany biegów. Dzięki kompatybilności z MMX i Matchmakerem możesz łatwo zintegrować go z istniejącą konfiguracją. Przejmij kontrolę nad pracą na zmianę, zmieniając logikę zmiany biegów zgodnie ze swoimi preferencjami. Niezależnie od tego, czy wyruszasz na szlak, czy odkrywasz nowy teren, ta konfigurowalna funkcja zapewnia spersonalizowane wrażenia z jazdy jak nigdy dotąd. Wyprzedź konkurencję dzięki oprogramowaniu AXS, które stale ewoluuje, aby zapewnić Ci nowe funkcje i możliwości. Odblokuj pełny potencjał technologii AXS, pobierając bezpłatną aplikację AXS

Rocker PAddle
Używamy ciasteczek, dzięki którym wszystko działa jak należy!