Marin RIFT ZONE 29″ 2

Marin RIFT ZONE 29" 2

SZYBKA EPICKA JAZDA W GÓRĘ I W DÓŁ

Marin RIFT ZONE 29″ 2 to rower górski, który oferuje doskonałe osiągi bez konieczności wydawania fortuny.Za cenę 9999zł otrzymujesz jakość i wydajność, której można pozazdrościć droższym modelom.Idealny dla początkujących i zaawansowanych rowerzystów ceniących przystępne ceny bez rezygnacji z jakości.

Marin RIFT ZONE 29" 2 to rower górski, który oferuje doskonałe osiągi bez konieczności wydawania fortuny. Za cenę 9999zł otrzymujesz jakość i wydajność, której można pozazdrościć droższym modelom. Idealny dla początkujących i zaawansowanych rowerzystów ceniących przystępne ceny bez rezygnacji z jakości.

Styl i jakość

Marin RIFT ZONE 29″ 2 to rower górski, który emanuje jakością i stylowym designem. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firmy Marin Bikes, jesteś pewien, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

Model Rift Zone 2 to doskonały wybór dla miłośników jazdy po trasach górskich. To rower, który spełnia wszystkie oczekiwania – nie ma w nim miejsca na zbędne dodatki. Przekonaj się sam i podnieś swój poziom jazdy terenowej!

Marin RIFT ZONE 29″ 2 to rower stworzony z myślą o średniej grupie użytkowników, których zainteresuje atrakcyjne połączenie ceny i specyfikacji. Wyposażony w legendarne amortyzatory Marzocchi Bomber Z2 (140mm) z przodu oraz Rock Shox Deluxe Select RT Debonair (130mm) z tyłu, zapewniające doskonałe osiągi na różnorodnych trasach.

Dostępne są także inne wersje: bardziej zaawansowana XR oraz dwa modele wykonane z włókna węglowego. Jednak to właśnie RZ2 stanowi złoty środek dla wielu pasjonatów kolarstwa górskiego.

Technologia Debonair zapewnia doskonałą czułość na małe nierówności oraz progresywne zwiększanie tłumienia podczas jazdy po trudniejszym terenie.

Dzięki temu amortyzator zapewnia kontrolę i stabilność w różnych warunkach jazdy.

Marin RIFT ZONE 29" 2 to rower górski, który zapewnia doskonałą responsywność i elastyczność.

Na pokładzie

Marin RIFT ZONE 29″ 2 jest wyposażony w sztycę dropper Tranz-X, które zapewnia prostą, ale całkowicie funkcjonalną regulację wysokości. W wersji 170 mm we wszystkich rozmiarach oprócz małego, który otrzymuje wersję o wysokości 150 mm.

Rower górski Marin RIFT ZONE 29″ 2 to połączenie innowacyjnego designu, wydajności i precyzyjnego wykonania.

Dzięki pełnemu ukryciu przewodów w ramie – zarówno w modelach z ramą z włókna węglowego, jak i aluminiowych – zapewniona jest czysta i cicha konfiguracja kabli.

Kolorystyka roweru może być kwestią gustu, ale większość naszych rowerzystów zachwyciła się prostym przejściem z szarości do bieli oraz wyrazistymi czerwonymi napisami

Z geometrii wynika, że rozmiar L ma dość długi reach wynoszący 485mm oraz dość stromo ustawiony kąt główki 65.5 stopnia. Warto pamiętać, że ten rower o skoku zawieszenia wynoszącym jedynie 130mm jasno podąża w kierunku agresywnej strony spektrum rowerów „trailowych”.

Marin RIFT ZONE 29″ 2, 2wheels.pl

Na szlaku

Na szlaku od razu byliśmy pod wrażeniem Rift Zone. Powtarzało się zdanie „wartość za cenę”. Nie ma tutaj żadnych wyjątkowych bajerów, ale to nie przeszkadza mu w wykonywaniu wszystkich niezbędnych zadań. System zawieszenia MultiTrac od Marina zapewnia zbalansowaną jazdę zdolną do absorbowania dużych uderzeń z „wystarczająco wydajną” platformą pedałowania. Byliśmy naprawdę pod wrażeniem tego, jak żywe połączenie zapewnia stromo nachylony kąt główki i umiarkowana ilość skoku. Rower o większym skoku może wymagać nadmiernego wysiłku i energii od kierownika, ale Marin sprawia wrażenie zwinnego; krótkie linki i niska wysokość suportu zapewniają zwinne i zwrotne prowadzenie na ciasnych zakrętach oraz trudnym terenie technicznym. Pomimo niższego skoku, stromo nachylony kąt główki daje jeźdźcowi dużo pewności siebie, aby bawić się i atakować, gdy tylko szlak stwarza okazję. To jest zwycięskie połączenie dla wielu z nas, którzy potrzebują jednego roweru do tego wszystkiego dobrze sobie radzącego w każdej sytuacji..

 

jest wyposażony w wysokowydajne opony Vee Snap zapewniające doskonałą przyczepność w różnym terenie. Agresywny wzór bieżnika zapewnia stabilność i kontrolę, dzięki czemu nadaje się do różnych warunków jazdy. Ze sprawnym widelcem Bomber i tylnym RockShox Deluxe Select RT , rower zapewnia płynną i responsywną jazdę. Chociaż 2-tłoczkowe hamulce mogą mieć ograniczenia na dłuższych zjazdach, nadal zapewniają przyzwoitą siłę hamowania podczas większości przejażdżek. Ogólnie rzecz biorąc, Marin RIFT ZONE 29″ 2 zapewnia solidne osiągi z możliwością ulepszeń!

 

Marin RIFT ZONE 29″ 2, 2wheels.pl

Pewnośc i wydajność

Marin Rift Zone 29″ 2 jest bardzo chwalony przez mechaników w lokalnych sklepach rowerowych za niezawodność i trwałość. Popularny wśród nastolatków, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności bez wydawania góry monet, co czyni go mądrą inwestycją dla młodych rowerzystów. Marin Rift Zone 29″ 2 został zaprojektowany tak, aby zapewnić pewność i wydajność na szlakach.

Marin RIFT ZONE 29″ 2 to wszechstronny rower górski przeznaczony do pokonywania różnorodnych terenów. Od gładkich singletracków po wymagające zjazdy, ten rower jest zbudowany tak, aby poradzić sobie z każdym wyzwaniem bez problemów. Jego geometria i system zawieszenia zapewniają wyjątkowe osiągi, dzięki czemu jest w stanie pokonanać każdy szlak. Bogaty w funkcje, które sprawiają, że wydaje się to wyborem premium za sensowny budżet. Idealny dla żądnych przygód rowerzystów poszukujących najwyższej klasy osiągów.

RIFT ZONE 29" 2
Używamy ciasteczek, dzięki którym wszystko działa jak należy!