EAGLE POWERTRAIN

EAGLE POWERTRAIN

Go for the Better Ride.

Nie ma powodu do obaw - te nowoczesne pojazdy stanowią świetne uzupełnienie dla różnorodności światowej kultury rowerowej. Dzięki nim, więcej osób może korzystać z jazdy na rowerze, a możliwości są praktycznie nieograniczone. Technologia elektrycznych rowerów rozwija się w zawrotnym tempie, a dostęp do nich jeszcze nigdy nie był tak powszechny. Codziennie pojawiają się nowe marki oferujące innowacyjne rozwiązania. Bez względu na budżet czy preferowany styl jazdy, zawsze znajdziesz odpowiednią opcję. Możesz zaryzykować i wesprzeć rewolucyjne projekty w crowdfundingu, lub postawić na sprawdzone marki rowerowe, które również wprowadzają swoje linie elektrycznych rowerów. Co więcej, możesz nawet znaleźć opcje wspierane przez największe marki w przemyśle motoryzacyjnym. Nie trać okazji - odkryj potencjał elektrycznych rowerów i rozbuduj swoje możliwości już teraz!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest poruszać się po mieście z prędkością i lekkością wiatru? Teraz możesz to zrobić dzięki rowerom elektrycznym! W Europie i Chinach są one już powszechnie wykorzystywane, a teraz coraz bardziej popularne stają się również w Polsce. Wraz z dynamicznym wzrostem tego sektora, rozwija się także infrastruktura i wsparcie dla użytkowników rowerów elektrycznych. Jeżeli zastanawiałeś się nad zakupem takiego roweru, to nie ma lepszego momentu na podjęcie tej decyzji!

Nasza firma jest tutaj po to, aby pomóc Ci zdobyć wszystkie potrzebne informacje. Czytając dalej, dowiesz się wszystkiego od podstawowych informacji o rowerach elektrycznych po odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Nie zwlekaj dłużej i dołącz do rewolucji ekologicznego transportu!

Postaw na bezproblemową integrację.

Elegancki system, który współpracuje.

W systemie Eagle Transmission zastosowano najnowocześniejszy wyświetlacz mostkowy Eagle Powertrain AXS pełniący funkcję centrum sterowania. Doświadcz płynnej integracji z aplikacją AXS dzięki temu intuicyjnemu, wodoodpornemu wyświetlaczowi chronionemu szkłem Gorilla Glass. Uzyskaj dostęp w czasie rzeczywistym do ważnych informacji w oszałamiającej, pełnej kolorystyce, dzięki czemu Twoje wrażenia z jazdy będą bardziej wnikliwe i wygodne.

 

Całkowita kontrola

Rewolucyjne kontrolery AXS Pod oferują niezrównaną wszechstronność, umożliwiając dostosowywanie poleceń układu napędowego bez zaśmiecania kierownicy. Ciesz się swobodą eleganckiego i inteligentnego bezprzewodowego kokpitu, wyznaczającego standardy dla systemów Eagle AXS.

 

Mały a potężny

Zrewolucjonizuj swoją jazdę dzięki najnowocześniejszemu akumulatorowi Eagle Powertrain o dużej gęstości 630 Wh i eleganckiej obudowie. Doświadcz zwiększonej wydajności i stabilności dzięki zmniejszonej masie i obniżonemu środkowi ciężkości, zapewniając żywą i płynną jazdę.

 

Stabilny

Przedstawiamy przekładnię Eagle, najlepszy wybór do zawodów lub ekscytujących przygód. Wyposażony w mocny akumulator Eagle Powertrain o pojemności 720 Wh, zapewniający dłuższy czas jazdy przy pełnym wspomaganiu. Doświadcz płynnej integracji jednostki napędowej z akumulatorem, zapewniającej stabilność i kontrolę jak nigdy dotąd.

 

Zwiększony zasięg

Zwiększ zasięg dzięki modułowi Eagle Powertrain Range Extender, zapewniającemu dodatkowe 250 Wh na dłuższe przygody. Wydłuż czas jazdy nawet o 40%, umożliwiając dalsze pedałowanie bez obawy o wyczerpanie się baterii. Kompatybilny z solidnym systemem mocowania Powertrain, zapewnia elastyczność łatwego przełączania pomiędzy Range Extenderem a koszykiem na standardowe bidony.

Postaw na niewiarygodną łatwość

Eagle Powertrain na zawsze zmienia to, czego oczekujemy od technologii rowerowej. Holistycznie zaprojektowane, aby wyeliminować czynniki rozpraszające i wzmocnić zabawę. Stworzone, aby udowodnić, że łatwe jest słuszne.

 

Pełna moc. Pełna kontrola.

Poczuj najwyższą kontrolę i moc dzięki dostrojeniu układu napędowego Eagle. Stworzony we współpracy ze sportowcami BlackBox, zapewnia naturalne odczucie generujące przyczepność, które uzupełnia Twój styl jazdy. Algorytm układu napędowego dostarcza moc dokładnie wtedy, gdy jej potrzebujesz, zapewniając płynną i wydajną jazdę.

 

Możliwe tylko z Eagle.

System Eagle Transmission zwiększa Twoje wrażenia z jazdy na rowerze, zmieniając biegi w doskonałej harmonii z Twoim wysiłkiem. W połączeniu z układem napędowym Eagle można uzyskać optymalne przełożenia w celu uzyskania maksymalnej wydajności i mocy. Skutecznie dostosowuje się do mocy wyjściowej i konfiguracji systemu, aby zapewnić najwyższą wydajność przez cały czas.

Zmiana biegu

Wybierz spersonalizowaną kontrolę

Eagle Transmission oferuje technologię AXS zapewniającą spersonalizowane doświadczenia. Uzyskaj rozwiązania szyte na miarę, które zaspokoją Twoje unikalne potrzeby, a wszystko to dzięki wyjątkowej integracji ekosystemu AXS. Doświadcz poziomu dostosowywania i integracji, który wyróżnia Eagle Transmission spośród innych.

Eagle Transmission

Moc w dłoni.

Popraw swoje wrażenia z jazdy dzięki aplikacji Eagle Powertrain AXS. Niezależnie od tego, czy chcesz dostosować ustawienia zasilania, czy śledzić czas pracy baterii poza rowerem, ta aplikacja Ci pomoże. Bądź na bieżąco z konserwacjami dzięki powiadomieniom i przypomnieniom systemowym, dzięki którym Twój pojazd będzie zawsze w doskonałym stanie.

Power, in the palm of your hand.

Naciśnij przyciski.

Z łatwością dostosuj układ kokpitu, przypisując przyciski Poda według własnych potrzeb. Płynnie przełączaj się między trybami Range i Rally, aby uzyskać optymalną wydajność w każdym terenie. Bez wysiłku kontroluj regulowaną sztycę Reverb AXS. Poczuj wygodę zmian biegów Eagle za pomocą prostego naciśnięcia i przytrzymania.EAGLE POWERTRAIN, 2wheels.pl

 

Dostosuj działanie

Zwiększ swoje wrażenia z jazdy dzięki innowacyjnej technologii Eagle Transmission. Dostosuj osiągi swojego pojazdu za pomocą przycisku AXS Pod, dostosowując się do różnych terenów i nastrojów, dostosowując kadencję w trakcie jazdy. Ciesz się płynną jazdą bez utraty mocy i kontroli.

Zwiększ swoje wrażenia z jazdy dzięki innowacyjnej technologii Eagle Transmission. Dostosuj osiągi swojego pojazdu za pomocą przycisku AXS Pod, dostosowując się do różnych terenów i nastrojów, dostosowując kadencję w trakcie jazdy. Ciesz się płynną jazdą bez utraty mocy i kontroli.

 

Używamy ciasteczek, dzięki którym wszystko działa jak należy!